FAUZIAH BINTI MASKON
KETUA JABATAN / PENSYARAH
Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.

 

SENARAI PENSYARAH
NAMA PENSYARAH JAWATAN EMEL (@gapps.kptm.edu.my)
Asri Wahyuny Bte Abd Wahab Pensyarah asriwahyuny
Azwana binti Abdul Rahman  Pensyarah Kanan / Timb.Pengarah Akademik azwana
Dzubaidah Bt. Zainal Abidin  Pensyarah Kanan / Dekan Fakulti dzubaidah
Haslina Bte Sadikan  Pensyarah haslina_s
Khairizah Bte Hj Abas  Pensyarah khairizah
Lisza Bte Mohamed Ismail  Pensyarah lisza
Maimunah Bte Mahmud Pensyarah maimunah
Marliza Bte Omar Pensyarah marliza
Maziah binti Mutazam Pensyarah / Timb.Dekan Fakulti maziah_m
Noor Amalia Binti Othman Pensyarah amalia
Noor Shahida Bte Nor Azmi Pensyarah shahida_na
Noorashidah Bt Mohd Hairani Pensyarah noorashidah
Noorbaizura Binti Mohd Saaid@Lajis Pensyarah noorbaizura
Nor Baniamin Bte Baharuddin Pensyarah norbaniamin
Nor Liana Bte Ishak Pensyarah norliana
Nor Zalindah Binti Abdul Rahman Pensyarah norzalindah
Norarifah Binti Abd Munim Pensyarah Kanan norarifah
Norhafiza Binti Abd Hamid Pensyarah norhafiza_hamid
Norhafizah Binti Mohd Raya Pensyarah norhafizah_mr
Norhayati Binti Hashim Pensyarah norhayati_hashim
Nurhartini Binti Abdul Rahman Pensyarah nurhartini
Nurul Azna Binti Abd Majid Pensyarah nurulazna
Nurulafiza Binti Ramli Pensyarah nurulafiza
Rahila Binti Abu Bakar Pensyarah rahila
Rohaiza Binti Hamzah Pensyarah/ Timb.Dekan Fakulti rohaiza
Rosiha Binti Othman Pensyarah rosiha
Roslina Binti Hj Membar Pensyarah Kanan roslina
Dr. Shahri Bin Abu Seman Pensyarah Kanan shahri
Sharifah Nor Nadiah Binti Syed Aluwi Pensyarah nornadiah
Siti Hafizah Binti Kharul Amali Pensyarah sitihafizah
Siti Normarlina Binti Haniff Pensyarah normarlina
Siti Nur Awanis Binti Ahmad Tamerin Pensyarah awanis
Siti Syahida Bte Rosly Pensyarah sitisyahida
Syatila Bte Rosli Pensyarah syatila
Umi Nurlisa Binti Jumari Pensyarah uminurlisa
Wan Hizam Bin Wan Hassan Pensyarah whizam
Zulrina Efriza Bte Zardi Pensyarah zulrina
Zul'aini Binti Zainal Abidin Pensyarah Kanan zulaini
Nur Amalina Binti Mat Jusoh Pensyarah amalina_mj
Nurul Hidayah binti Aziz Pensyarah hidayah
Norlizah Binti Ab Kadir Pensyarah Kanan norlizah
Siti Zuraidah Binti Zainal Pensyarah sitizuraidah

Ikuti perkembangan dan berita terkini

Dapatkan informasi terkini terus ke emel anda

TRUSTWORTHY . RESILIENT . BLESSED