FAUZIAH BINTI MASKON
KETUA JABATAN / PENSYARAH
Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.

 

SENARAI PENSYARAH
NAMA PENSYARAH JAWATAN EMEL (@gapps.kptm.edu.my)
Amirah Aqilah Binti Mohd Akhsan  Pensyarah amirah
Asri Wahyuny Bte Abd Wahab Pensyarah asriwahyuny
Azwana binti Abdul Rahman  Pensyarah / Dekan FPP azwana
Dzubaidah Bt. Zainal Abidin  Pensyarah Kanan dzubaidah
Fauziah Binti Maskon  Pensyarah fauziah
Fitriyah Binti Mirojono  Pensyarah fitriyah
Haslina Bte Sadikan  Pensyarah haslina_s
Khairizah Bte Hj Abas  Pensyarah khairizah
Lisza Bte Mohamed Ismail  Pensyarah lisza
Madihah Binti Jamian Pensyarah madihah
Maimunah Bte Mahmud Pensyarah maimunah
Marliza Bte Omar Pensyarah / Timb.Dekan FPP marliza
Maziah binti Mutazam Pensyarah maziah_m
Mazlinda bt. Hussin Pensyarah mazlinda
Noor Amalia Binti Othman Pensyarah amalia
Noor Shahida Bte Nor Azmi Pensyarah shahida_na
Noorashidah Bt Mohd Hairani Pensyarah noorashidah
Noorbaizura Binti Mohd Saaid@Lajis Pensyarah noorbaizura
Nor Baniamin Bte Baharuddin Pensyarah norbaniamin
Nor Liana Bte Ishak Pensyarah norliana
Nor Zalindah Binti Abdul Rahman Pensyarah norzalindah
Nor Zuhrah Binti Mustafa Pensyarah Kanan zuhrah
Norarifah Binti Abd Munim Pensyarah norarifah
Norhafiza Bte Abd Hamid Pensyarah norhafiza_hamid
Norhafizah Bte Mohd Raya Pensyarah norhafizah_mr
Norhayati Bte Hashim Pensyarah norhayati_hashim
Nurhartini Binti Abdul Rahman Pensyarah nurhartini
Nurul Azna Bte Abd Majid Pensyarah nurulazna
Nurulafiza Bte Ramli Pensyarah nurulafiza
Rahila Bte Abu Bakar Pensyarah rahila
Rohaiza Bte Hamzah Pensyarah rohaiza
Rosiha Bte Othman Pensyarah rosiha
Roslina Binti Hj Membar Pensyarah Kanan roslina
Shahri Bin Abu Seman Pensyarah shahri
Sharifah Nor Nadiah Bte Syed Aluwi Pensyarah nornadiah
Siti Hafizah Bte Kharul Amali Pensyarah sitihafizah
Siti Normarlina Binti Haniff Pensyarah normarlina
Siti Nur Awanis Bte Ahmad Tamerin Pensyarah awanis
Siti Suhaida binti Buiran Pensyarah sitisuhaida
Siti Syahida Bte Rosly Pensyarah sitisyahida
Syatila Bte Rosli Pensyarah syatila
Umi Nurlisa Binti Jumari Pensyarah uminurlisa
Wan Hizam Bin Wan Hassan Pensyarah whizam
Zulrina Efriza Bte Zardi Pensyarah zulrina
Zul aini Binti Zainal Abidin Pensyarah zulaini

Ikuti perkembangan dan berita terkini

Dapatkan informasi terkini terus ke emel anda

TRUSTWORTHY . RESILIENT . BLESSED