NORAINI BINTI HASHIM
KETUA JABATAN / PENSYARAH KANAN
Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.

 

SENARAI PENSYARAH
NAMA PENSYARAH JAWATAN EMEL (@gapps.kptm.edu.my)
Fairuz Binti Ahamad Pensyarah / Dekan Fakulti fairuz
Aida Haryani Binti Haji Yussof Pensyarah Kanan aidaharyani
Arwa Binti Mohamad Pensyarah arwa
Azina Binti Yaakob Pensyarah / Timb. Dekan Fakulti azina
Azizah @ Elys Binti Tohid Pensyarah azizah
Azrinarizan Idarnis Binti Abd Aziz Pensyarah azrinarizan
Cik Rabiah Binti Ismail Pensyarah rabiah
Diana Binti Ghazale Pensyarah diana
Farehah Binti Mohd Rashid Pensyarah farehah
Izyani Binti Hasbullah Pensyarah izyani
Mohamad Naim Bin Shaffie Pensyarah naim
Monaliza Binti Iberahim Pensyarah monaliza
Noor Ilyani Binti Abd Rahman Pensyarah ilyani
Nor Affidah Binti Yahaya Pensyarah affidah
Nor Asilah Binti Amin Pensyarah asilah
Nor Hadza Binti Nor Yadzid Pensyarah Kanan hadza
Noraslinda Binti Fauzi Pensyarah noraslinda
Norbaizura Binti Hamid Pensyarah norbaizura
Norhaslinda Binti Mat Kassim Pensyarah norhaslinda
Norliza Binti Ramli Pensyarah norlizaramli
Norul Farida Binti Abd Rahman Pensyarah farida
Nur Azlina Binti Abdullah Pensyarah nurazlina
Nur Ihsan Binti Hussin Pensyarah nur_ihsan
Nurizwa Baizura Binti Izuddin Pensyarah nurizwa
Nurul Ashikeen Binti Mohamed Yusoff Pensyarah ashikeen
Nurul Fazlin Binti Ab Mutalib Pensyarah fazlin
Nurul Huda Binti Abdul Satar Pensyarah nurulhuda_satar
Puteri Nur Syazwani Binti Megat Daud Pensyarah nursyazwani
Rasidawati Binti Shamsuddin Pensyarah Kanan rasidawati
Rosdiana Binti Rappa Pensyarah rosdiana
Sarimah Binti Abdul Talib Pensyarah sarimah
Shahrul Niza Bin Jasmi Pensyarah shahrulniza
Siti Arfah Binti Abdullah Pensyarah arfah
Siti Farah Binti Ahmad Sabri Pensyarah farah
Amirah Aqilah Binti Mohd Akhsan Pensyarah amirah
Madihah Binti Jamian Pensyarah madihah
Mazlinda Binti Hussin Pensyarah mazlinda
Aida Salina Binti Jailani Pensyarah aidasalina
Suziaiza Binti Saleh Pensyarah suziaiza

Ikuti perkembangan dan berita terkini

Dapatkan informasi terkini terus ke emel anda

TRUSTWORTHY . RESILIENT . BLESSED