Bahagian Akademik / Jabatan

MATEMATIK DAN
SAINS KOMPUTER

KETUA JABATAN / PENSYARAH KANAN

ERIYANA BINTI ARIS

eriyana@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah Kanan

Nur Zuria Haryani Binti Zakaria

nurzuria@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah Kanan

Ahmad Faisal Bin Mohamad

faisal@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah Kanan

Marina Murni Binti Ariffin

marina@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah Kanan

Hasnira Binti Md Lazim

hasnira@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah Kanan

Hasyatun Binti Che Nan

hasyatun@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah Kanan

Norashikin Binti Zainal Abidin

norashikin@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah Kanan

Nurulhuda Binti Abdul Zabar

nurulhuda_az@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah Kanan

Roziah Binti Che Embi

roziah@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah Kanan

Siti Fatimah Binti Md Rasid

fatimah_mr@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah Kanan

Nazathul Syila Binti Azizan

nazathul@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah

Eirmayanti Binti Marsam

eirmayanti@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah

Fatin Farhana Binti Rosli

fatin@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah

Khuraisah Binti Mohd Nasir

khuraisah@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah

Muhamad Faiz Nur Bin Md Jasimin

faiz_mara@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah

Nizatul Azlinda Binti Nizamudin

nizatulazlinda@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah

Nor Hayati Binti Jaapar

norhayatijaapar@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah

Sarina Binti Alias

sarinaalias@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah

Siti Jameah Binti Mohd Saed

sitijameah@gapps.kptm.edu.my

Pensyarah

Balqis Nadiah Binti Jamak

balqis_nadiah@gapps.kptm.edu.my

Ikuti perkembangan dan berita terkini

Dapatkan informasi terkini terus ke emel anda

TRUSTWORTHY . SYNERGISTIC . CARING